هیات ابالفضلیای روستای بیشه سر - بابل
شیری افتاد ز پا و همگی شیر شدند گذر گرگ به آهوی حرم ها افتاد ... 
ثامن تم
نویسندگانمردم! از هیچ چیز واهمه ای نداشته باشید و تنها به خدا توكّل كنید، اینهائیكه در گوشه وكنار زمزمه مأیوسانه سر می‌دهند و درصدد تضعیف انقلاب و اسلام هستند چیزی نیستند و اینها توخالی و پوچ هستند، اینها مانند كسانی هستند كه دور نجاست نشسته و مردم را از چرب زبانی خود گول می‌زنند و شما مردم باید مواظب خود بوده و بدامان این از خدا بی‌خبران نیافتید، و از خدا بترسید آخرچه امروز و چه فردا، همه ما رفتنی هستیم پس چه خوب است در این دو روز دنیا خودمان را نبازیم.

زندگینامه شهید مجید غلامحسین نژاد

مجید غلامحسین نژاد در سال 1343 در یك خانواده  مذهبی در روستای بالابیشه سر از شهرستان بابل دیده به جهان گشود و دوران تحصیلات ابتدائیش را در این روستا گذراند. او از كودكی به اسلام و قرآن عشق می‌ورزید و به مسائل و آداب مذهبی علاقه وافر داشته و این صفت پاك را با شركت در نماز جماعت و مجالس مذهبی پرورش می‌داد .

وی در دوران انقلاب با فعالیت و شركت در تظاهرات به مبارزه علیه رژیم طاغوت پرداخت. ایشان معتقد بود كه مهمترین عاملی كه در پیروزی این انقلاب و ادامه آن نقش داشته مقام رهبری و ولایت فقیه است،

در سال 1361 با عضویت رسمی توان خود را در نهاد مقدّسی چون سپاه پاسداران بكار گرفت و در آغاز عضویت خود در سپاه به خیل رزمندگان اسلام در خطه لاله‌خیز و مظلوم كردستان پیوست و بمدت دو سال در شهر سنندج به مردم فقیر و مستضعف و مظلوم كردستان خدمت نمود و بعد از مدت فوق به سپاه بابل منتقل و مشغول ادامه خدمت گردیده بود.

در سال 1362 ازدواج نمود كه ثمره این ازدواج مقدس دو فرزند بنامهای محمد و خدیجه می‌باشد. و بعد از مدتی برای بار دوم به جبهه حق علیه باطل عازم جنوب كشور شده و مصلحت خداوند در این بود كه از این هجرت سالم باز گردد و خدمت بیشتری به اسلام و مسلمین انجام دهد.

ایشان فردی بود مومن و مخلص كه هیچو قت بدون وضو نمی‌خوابید و تنها چیزی كه خاطر و وجدان ایشان را آزرده می‌كرد خیانتها و خباثتهای بعضی از افراد در لباس خادم الناس بوده

آقا مجید از فرمانده هان گروهان تخریب از تیپ جوادالائمه (ع) در جبهه نور علیه ظلمت مجروح و پس از انتقال به بیمارستان در تاریخ 7/5/1366 به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

یادش گرامی وراهش پر رهرو باد  

 


وصیت نامه شهید مجید غلامحسین نژاد

 

«بسم الله الرحمن الرحیم»

اینجانب مجید غلامحسین نژاد فرزند احسان دارای شماره شناسنامه 1761 متولّد سال 1343 وصیت نامه ام را بشرح زیر می‌نگارم، با سلام و درود به امام زمان (عج) منجی عالم بشریت و با سلام و درود به رهبركبیر انقلاب اسلامی ایران و با سلام و درود فراوان به خانواده‌های معظم شهدا كه بهترین امانتی كه خداوند به آنها سپرده است به صاحب اصلی آن اهدا نموده اند. و با سلام به مجروحین و معلولین انقلاب و جنگ تحمیلی كه به دست دشمنان قسم خورده اسلام و قرآن، عضوی از بدن خود را فدای اسلام و امام نمودند.

و درود به ارواح مطهر شهیدان راه فی‌سبیل الله، كه بهترین متاع خود (جان) را در راه خدا فدا نمودند و با سلام به كربلای امام حسین (ع)كه مسلمانان، دلشان برای او می‌تپد.

و سلام بر رزم آورانیكه هم اكنون در حال پیكار با دشمنان اسلام از غرب تا جنوب كشور هستند و سلام بر روحانیت متعهد پیرو خط امام، سخنان خود را آغاز می‌كنم هم اكنون كه اعزام به خط مقدم جبهه نور علیه ظلمت هستم، خیلی خیلی خوشحالم و دلم می‌خواهد كه این مناطق را كه ثمره دلاوریها و شجاعتهای شهدای عزیزمان می‌باشد خوب تماشا كنم، چون روز خوبی است. روزی كه انسانهای خوب، در حال روزه هستند.

خدایا! هم اكنون كه این توفیق را نصیبم كردی ترا شكر می‌كنم.

خدایا! تو را به ماه مبارك رمضان قسم می‌دهم كه گناهانم را ببخشای، چون تو بخشنده و مهربان هستی.

خدایا! می‌ترسم كه روزی در بستر ننگ (خانه )بمیرم و از این مردن می‌ترسم چون اینگونه مردن مانند آتش است كه مرا شكنجه می‌دهد و آبرویم در پیش تو می‌رود كه اعمالی به همراه ندارم، تا در پیشگاه تو سر افراز باشم از تو می‌خواهم كه شهادت در راهت را نصیبم گردانی چرا كه بفرموده خودت، قطره خونی كه از شهید به زمین می‌ریزد تمام گناهان او بخشیده می‌شود .

خدایا! من كی هستم كه اینقدر دارم از خودم سخن می‌گویم؟

خدایا! تو مرا ببخش

و اما شما برادران انجمن اسلامی و گروه مقاومت اگر من شهید شدم وقتی كه شب جنازه‌ام را آوردند اول مرا به خانه پدرم ببرید و دوم آنكه در مسجد محل بگذارید و دعای توسل بخوانید، برادران من از شما می‌خواهم آنانی كه بی‌تفاوت هستند نسبت به انقلاب اسلامی، نگذارید در تشیع جنازه ام شركت كنند.

اگر شما جلوی آنها را نگیرید من فردای قیامت جلوی شما را می‌گیرم و شما را نمی‌بخشم چون اینها حیوانهای انسان نما هستند. اینها همان كسانی هستند كه بهمراه علی(ع) نماز می‌خواندند و در پشت بر علی (ع) خنجر می‌كشیدند. آنها منافقانی بودند كه دل علی (ع) را به درد آوردند و اینها كسانی هستند كه دل فاطمه زهرا (س) و فرزند گرامی‌اش امام زمان مهدی (عج) را به درد آوردند، آیا اینها شیعه علی(ع) هستند؟ آیا اینها یاران امام زمانند؟ از شما مردم سوال می‌كنم اینها چه كسانی هستند؟ اینها همان خوارج دوران علی(ع) هستند.

مردم! از هیچ چیز واهمه ای نداشته باشید و تنها به خدا توكّل كنید، اینهائیكه در گوشه وكنار زمزمه مأیوسانه سر می‌دهند و درصدد تضعیف انقلاب و اسلام هستند چیزی نیستند و اینها توخالی و پوچ هستند، اینها مانند كسانی هستند كه دور نجاست نشسته و مردم را از چرب زبانی خود گول می‌زنند و شما مردم باید مواظب خود بوده و بدامان این از خدا بی‌خبران نیافتید، و از خدا بترسید آخرچه امروز و چه فردا، همه ما رفتنی هستیم پس چه خوب است در این دو روز دنیا خودمان را نبازیم.

آنان به چه می‌نازند، از پول، از ماشین، از خانه، و اگر شما به اینها می‌نازید، بنازید، ما هم به پیامبر (ص) و امامان خود می‌نازیم و به رهبر انقلاب اسلامی خود می‌نازیم شما به گورستان ضلالت می روید و ما هم با خدای خود ملاقات خواهیم كرد.

اما شما پدر و مادر عزیزم! اگر چه من در میان شما نیستم اما خیلی از خانواده ها مانند شما هستند. هر وقتی كه جای مرا خالی دیدید به یاد امام حسین (ع) و بیاد شهدای ایران و شهدای محل باشید، شما خود بهتر می‌دانید من برای چه از دنیا رفتم، انسان كه نمی‌داند چند ساعت دیگر در این دنیا است و انسان باید به حال خود گریه كند كه چگونه مرگ به سراغ او می‌آید.

پدر و مادر! اگر خبر شهادت مرا به شما داده‌اند دو ركعت نماز بخوانید و خدا را شكر كنید كه چنین فرزندی داشته‌اید و به خدای متعال هدیه كردید.

و چند وصیّتی به همسر و دو فرزندم محمّد و خدیجه :

همسرم وقتی خبر شهادت مرا شنیدی خوشحال باش و نماز شكر بجای آورید و هر وقتی جای مرا خالی دیدید به یاد دیگر همسران شهید باشید و تحمّل داشته و صبر بردباری و استقامت، مانند حضرت زینب (س) را پیشه راه خود كنید. شما با كار و اخلاق وحجاب خود باید نشان دهید كه با مشت گره كرده به دهان منافقان وكوردلان بزنید. پس سلام مرا به دو فرزندم محمّد و خدیجه برسانید و آنها را باید به اخلاق اسلامی و تقوا و بینش اسلامی و معنوی و احكام دین اسلام آشنا كنید و با آنها برخورد خوبی داشته باشید و آنها خیال نكنند یك وقتی كه بابا ندارند. و مواظب آنها باشید آنها را خوب تربیت‌كن و وارد جامعه كنید.

چند وصیتی به خواهرانم! شما باید حجاب خودتان را حفظ نموده و با حجاب خود مشت محكمی بر دهان دشمنان اسلام وكج اندیشان بزنید، چرا كه سیاهی چادرتان از سرخی خونمان كوبنده‌تر است. و اما شما برادرانم نگذارید اسلحه‌ام بر زمین مانده و سرد شود اسلحه ام را بردارید و با دشمنان اسلام و قرآن بجنگید، چه دشمنان داخلی و چه دشمنان خارجی.

در ضمن برادران انجمن اسلامی و بسیج شما باید با دشمنان اسلام بجنگید و با حرفتان و اسلحه‌تان و با اخلاق و ایمان و تقوا، آنهائیكه دارند به اسلام ضربه می‌زنند و می‌خواهند خود را در مقابل مردم مظلوم نمائی كنند، مبارزه كنید، اینها كه ادعای حزب الله بودن دارند و بقول خودشان عرق و شراب می‌خورند و نماز نمی‌خوانند و خودشان را جا می‌زنند در بین مردم، باید بدانند كه سرانجام رسوا خواهند شد.

 و شما برادران حزب الهی از اینها نترسید و با آنها مبارزه كنید چرا كه حق همیشه و در همه حال پیروز است، پیروز. موفق باشید.

                         (خدایا خدایا تا انقلاب مهدی (عج) خمینی را نگهدار )

                           والسلام علیكم و رحمه الله

                           پاسدار اسلام و قرآن مجید غلامحسین نژاد 11/2/66             

 منبع کتاب صخیفه شهادت
طبقه بندی: زندگینامه وصیتنامه شهدای بیشه سر،
برچسب ها: هیات ابالفضلیای بیشه سر، ابالفضلیای بیشه سر، بیشه سر، ابوالفضلیا،
شنبه 24 مرداد 1394 .:. 02:54 ب.ظ .:. خادم العباس
.:.  کدنویسی : وبلاگ اسکین  .:.  گرافیک : هیات ابالفضلیای روستای بیشه سر  .:.
درباره وبلاگ


امام صادق سلام الله علیه : مَن عَیَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم یَمُت حَتّى یَركَبَهُ
كسى كه مؤمنى را براى گناهى سرزنش كند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتكب شود میزان الحكمة: ح 14854

در بهمن سال 1390 کارمان را با عنوان شجره طیبه حلقه صالحین که متبرک به نام شهید گرامی کمیل صفری تبار بود آغاز کردیم.
با لطف این شهید بزرگوار حلقه رفاقتمان روز به روز محکم تر شد تا اینکه تصمیم به احداث کانون فرهنگی گرفتیم تا کارمان را گسترده تر کنیم. در اردیبهشت 1394 باکمک اعضای حلقه شهید صفری تبار در کنار مزار آن بزرگوار در شب میلاد امام محمدباقر(ع) کانون فرهنگیمان را با نام کانون فرهنگی هنری مهدی موعود (عج) احداث نمودیم

اولین برنامه کاریمان بعنوان کانون فرهنگی آماده سازی فضای جشن میلاد امام زمان(عج) در کنار گلزار شهدای سید میرزای بیشه سر بوده است.

در خلال جلسات کانون به پیشنهاد عده ای از اعضا به فکر طرح ریزی هیات ابالفضلیای روستای بیشه سر افتادیم.

اولین برنامه مان در هیات ابالفضلیای بیشه سر ویژه برنامه سوگواری تخریب حرم ائمه بقیع در تاریخ 2 مرداد 1394 بوده است.

به مدد اهل بیت و دست گیری قمر بنی هاشم و همت جوانان هیاتی روستای بیشه سر این نوکری اهل بیت را ادامه خواهیم داد تا «دستان قلم» دست گیرمان در دنیا و آخرت باشد.

منتظر حضور سبزتان در برنامه های هیات هستیم.

عکس های هیات در اینستاگرام
www.instagram.com/abalfazlya

فیلم های مراسمات هیات در آپارات
www.aparat.com/abalfazlya

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
لوگوی ما
****************

هیات ابالفضلیای روستای پایین بیشه سر

----------- ************** ************* *** ***************
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات