تبلیغات
هیات ابالفضلیای روستای بیشه سر - بابل

هیات ابالفضلیای روستای بیشه سر - بابل
شیری افتاد ز پا و همگی شیر شدند گذر گرگ به آهوی حرم ها افتاد ... 
ثامن تم
نویسندگان
برنامه دیشب هم با تمام حواشیش به نحو احسن برگزار شد.
یه سری نواقصی تو صدا بود
که اونم ان شاءالله تا برنامه بعدی حل میشه
سه تا خبر خوب
اولیش اینکه صوت و فیلم برنامه تا فردا پس فردا آماده دانلود میشه
دوم اینکه در حال صحبت با چنتا خیر هستیم تا ان شاءالله دو تا باند خوب برای هیات بگیریم
سوم اینکه آماده باشین همین روزا باید بریم اردوی تفریحی
از همه عزیزایی که تو برگزاری مراسم به ما کمک کردن ممنونیم
در پناه آقا ابالفضل العباسطبقه بندی: عکس ها و حواشی مراسمات،
برچسب ها: هیات ابالفضلیای بیشه سر، بیشه سر، ابالفضلیای بیشه سر، ابوالفضلیا،
شنبه 28 شهریور 1394 .:. 03:28 ب.ظ .:. خادم العباس

KHAMENEI.IR نماهنگ «اگر جنگی، به راه بیفتد ...» را بر اساس بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز عید فطر امسال منتشر می‌کند.

متن بیانات معظم‌له که در این نماهنگ مشاهده می‌کنید به شرح زیر است:
این آقا گفته است که میتواند ارتش ایران را نابود کند. قدیمى‌هاى ما این‌جور حرفها را «لاف در غریبى» میگفتند. من نمیخواهم در این زمینه چیزى بگویم، آنها که این حرف را خواهند شنید، اگر میخواهند درست بفهمند، اگر میخواهند از تجربه‌هاى خود درست استفاده بکنند بدانند، البتّه ما از هیچ جنگى استقبال نمیکنیم، ما به هیچ جنگى مبادرت نمیکنیم و پیش‌دستى نمیکنیم، امّا اگر جنگى اینجا اتّفاق بیفتد، آن کسى که سرشکسته از جنگ خارج خواهد شد آمریکاى متجاوز و جنایتکار است.

دانلود
طبقه بندی: بـصـیـــــــــرتـــــــــ (سخنان بزرگان)،
برچسب ها: هیات ابالفضلیای بیشه سر، بیشه سر، ابوالفضلیا، ابالفضلیای بیشه سر،
شنبه 28 شهریور 1394 .:. 11:31 ق.ظ .:. خادم العباس
چهارشنبه 25 شهریور 1394 .:. 01:12 ب.ظ .:. خادم العباس
چهارشنبه 25 شهریور 1394 .:. 12:37 ب.ظ .:. خادم العباس

امام خامنه ای در دیدار اقشار مختلف مردم نکاتی را بیان نمودند که ما در این بخش می آوریم.

 

دشمنی آمریکا با ملّت ایران

1-امام بزرگوار فرمود: آمریکا شیطان بزرگ است... آمریکا، هم اغواء میکند، هم کشتار میکند، هم تحریم میکند، هم فریب میدهد، هم ریاکاری میکند.

2-بعضی‌ها اصرار دارند این شیطان بزرگ را با این خصوصیّات بزک کنند و به شکل فرشته وانمود کنند...کدام عقل و وجدانی اجازه میدهد که انسان قدرتی مثل قدرت آمریکا را به‌عنوان دوست، مورد اعتماد و فرشته‌ی نجات انتخاب بکند؟

3-ملّت بزرگ ایران این شیطان بزرگ را از کشور بیرون کرد؛ نباید بگذاریم از در رفت، از پنجره برگردد؛ نباید اجازه بدهیم نفوذ پیدا کند.

4-دشمنی‌های آمریکا [با ملّت ایران] ادامه پیدا میکند؛ تا کی ادامه پیدا میکند؟ تا وقتی شما قوی بشوید، تا وقتی ملّت ایران آن‌چنان قوی بشود که دشمن مأیوس بشود از تهاجم سیاسی یا امنیّتی یا نظامی یا اقتصادی یا تحریم و غیرذلک.

5-جوان، روحیّه‌ی انقلابیگری را باید حفظ کند. و مسئولین کشور جوانهای انقلابی را گرامی بدارند؛ این‌همه جوانهای حزب‌اللّهی و انقلابی را برخی از گویندگان و نویسندگان نکوبند به اسم افراطی و امثال اینها.

6-آمریکا دشمنی خودش را پنهان هم نمیکند. بله، تقسیم وظایف میکنند؛ یکی لبخند میزند، یکی مصوّبه علیه جمهوری اسلامی تهیّه میکند.

7-دنبال چیزی به نام مذاکره‌ی با ایرانند؛ [امّا] مذاکره بهانه است، مذاکره وسیله برای نفوذ و تحمیل خواستها است. ما فقط در قضیّه‌ی هسته‌ای به دلایل مشخّصی، موافقت کردیم بروند مذاکره کنند؛ خب مذاکره کردند. بحمدالله مذاکره‌کنندگان ما هم در این عرصه خوب ظاهر شدند؛ امّا در عرصه‌های دیگر ما اجازه‌ی مذاکره ندادیم و با آمریکا مذاکره نمیکنیم.
طبقه بندی: بـصـیـــــــــرتـــــــــ (سخنان بزرگان)،
برچسب ها: هیات ابالفضلیای بیشه سر، ابالفضلیای بیشه سر، بیشه سر، ابوالفضلیا،
یکشنبه 22 شهریور 1394 .:. 09:11 ق.ظ .:. خادم العباس

امام خامنه ای در دیدار اقشار مختلف مردم نکاتی را بیان نمودند که ما در این بخش می آوریم.

نکاتی پیرامون مسئله‌ انتخابات

1-برخی متأسّفانه از 1.5 سال پیش، دو سال پیش از انتخابات شروع کردند مسائل انتخابات را مطرح کردن؛ این به‌نظر ما مصلحت نیست.

2-در بعضی از دوره‌ها برخی از آدمهای سیاست‌باز و سیاست‌زده سعی‌شان این بود که انتخابات را تعطیل کنند یا عقب بیندازند [امّا] به توفیق الهی جلوی اینها گرفته شد و انتخابات در موعد معیّن انجام گرفت.

3-متأسّفانه یکی از عادتهای بدی که بعضی در داخل دارند، این است که دائماً در سلامت انتخابات در هر دوره‌ای خدشه کنند. از قبل از انتخابات مکرّر دَم بزنند از تقلّب، از دغدغه، از اینکه چنین بشود، چنان بشود؛ این کار غلطی است.

4-رأی مردم هم به معنای واقعی کلمه حقّ‌النّاس است.... نتیجه‌ی آراء هم هرچه شد، بایستی به آن ملتزم بود؛ این هم حقّ‌النّاس است. اینکه ما در سال ۸۸ در مقابل کسانی که اصرار میکردند باید انتخابات باطل بشود ایستادیم، به‌خاطر همین بود که از حقّ‌النّاس دفاع کردیم.

5-بخشی از این حقّ‌النّاس، همین حقّ رأی و حقّ نظارت استصوابی و مؤثّر شورای نگهبان است... این را باید رعایت و حفظ کرد.

6-بدانید جمهوری اسلامی ایران با این مردم، با این منطق، با این قانون اساسی بر همه‌ی دشمنانش پیروز خواهد شد.
طبقه بندی: بـصـیـــــــــرتـــــــــ (سخنان بزرگان)،
برچسب ها: هیات ابالفضلیای بیشه سر، بیشه سر، ابالفضلیای بیشه سر، ابوالفضلیا،
یکشنبه 22 شهریور 1394 .:. 08:56 ق.ظ .:. خادم العباس

 امام خامنه ای در دیدار اقشار مختلف مردم نکاتی را بیان نمودند که ما در این بخش می آوریم.

 

حاکمیّت مطلق آمریکا در ایران در دوران رژیم طاغوت

1-کشتار دیگری، در هشتم بهمن در میدان انقلاب اتّفاق افتاد که غالباً بی‌توجّه به آن هستند؛ عوامل رژیم افتادند به جان مردم... [ژنرال هایزر] به ژنرال‌های شاه توصیه میکند و میگوید لوله‌ی تفنگها را بیاورید پایین و به مردم بزنید.

2-آمریکا ۲۵ سال در این کشور حاکمیّت مطلق داشته است؛ به ژنرال‌های رژیم شاه این‌جور دستور میدهد؛ در زمینه‌های اقتصادی، سیاسی، امنیّتی، سیاست خارجی، در ایران حرف حرف آمریکایی‌ها بود.

3-ایران یکسره در مشت آمریکا بود؛ امام آمد و به‌وسیله‌ی این مردم، آمریکا را از این مملکت بیرون کرد؛ باید هم دشمنی بکنند؛ و دارند میکنند.

نکاتی راجع به رژیم صهیونیستی

4-بعد از اتمام این مذاکراتِ هسته‌ای، شنیدم صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی گفتند فعلاً با این مذاکراتی که شد، تا ۲۵ سال از دغدغه‌ی ایران آسوده‌ایم... بنده در جواب عرض میکنم اوّلاً شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید... ثانیاً در همین مدّت هم روحیّه‌ی اسلامیِ مبارز و حماسی و جهادی، یک لحظه صهیونیست‌ها را راحت نخواهد گذاشت.

5-ملّتها بیدار شده‌اند، میدانند دشمن کیست؛ حالا دولتها و بوقهای تبلیغاتی میخواهند جای دشمن و دوست را عوض کنند، [امّا] به جایی نمیرسد.
طبقه بندی: بـصـیـــــــــرتـــــــــ (سخنان بزرگان)،
برچسب ها: هیات ابالفضلیای بیشه سر، بیشه سر، ابوالفضلیا، ابالفضلیای بیشه سر،
جمعه 20 شهریور 1394 .:. 04:55 ب.ظ .:. خادم العباس

امام خامنه ای در دیدار اقشار مختلف مردم نکاتی را بیان نمودند که ما در این بخش می آوریم.

ایّام متبرّک ماه ذی‌قعده و روزهای پرخاطره‌ شهریور

1-ایّام در ماه ذی‌قعده که اوّل ماه‌های حرام است در این سه ماه متوالی، ایّام و لیالی مبارک و متبرّکی است، پر از برکات است؛ باید از اینها استفاده کرد.

2-هفدهم شهریور سال ۱۳۵۷، در همین میدان شهدای تهران، عوامل رژیم طاغوت مردم بی‌پناه را به رگبار مسلسل بستند.

3-در همین ماه شهریور حمله‌ی نظامی رژیم بعثی صدّام به کشور اتّفاق افتاد. اینها خاطرات عجیبی است، پرمعنا و پُرمغز است. در همه‌ی این حوادث، رژیم آمریکا پشت قضیّه بود؛ عوامل آمریکایی بودند که یا به‌طور مستقیم کمک کردند یا تشویق کردند یا حدّاقل چشمشان را بر این جنایات بستند.

4-یکی از چیزهایی که بنده نگران آن هستم، این است که این نسل جوانِ بالنده‌ی ما بتدریج این حوادث مهم و عبرتهای بزرگ دوران معاصر را از یاد ببرد؛ این کم‌کاری ما است، کم‌کاری دستگاه‌های مسئول است؛ این حوادث نباید کهنه بشود؛ حافظه‌ی تاریخی یک ملّت نباید ضعیف بشود.

5-اگر جوانهای ما در سرتاسر کشور این حوادث را ندانند، تحلیل و عمق‌یابی نکنند، در شناخت کشورشان و در شناخت آینده دچار اشتباه خواهند شد.
طبقه بندی: بـصـیـــــــــرتـــــــــ (سخنان بزرگان)،
برچسب ها: هیات ابالفضلیای بیشه سر، ابالفضلیای بیشه سر، بیشه سر، ابوالفضلیا،
جمعه 20 شهریور 1394 .:. 04:51 ب.ظ .:. خادم العباس

امام خامنه ای در دیدار رئیس و اعضاى مجلس خبرگان رهبرى نکاتی را بیان نمودند که ما در این بخش می آوریم.

منظومه فکری انقلاب اسلامی


1-مجلس خبرگان بایستی استقلال فکری داشته باشد اسیر کلیشه‌های تحمیلی نظام سلطه نباید بشود.

2-با رویکرد سلطه‌طلبانه مفاهیمی را یا جعل یا دست‌کاری میکنند و معنا میکنند و مایلند همه، طبق معنای آنها این مفاهیم را بفهمند و به‌کار بگیرند.

3-اهمّیّت این انقلاب و علّت اینکه این انقلاب زلزله در دنیا ایجاد کرد، این بود که یک منظومه‌ی فکری نو را به دنیا عرضه کرد.

4-شعار معروف «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی»، استقلال بخشی از آزادی است یعنی آزادیِ فردی یک روی سکّه است، امّا آزادیِ از سلطه‌ی قدرتها و ابرقدرت‌ها روی دیگر سکّه است.

5-نتیجه‌ی این نگاه‌های فکری، این است که ملّت خودباوری پیدا میکند که امروز ملّت ما این خودباوری را پیدا کرده. 

6-همه‌ی تلاشی که امروز میشود در مواجهه‌ی با جمهوری اسلامی، برای این است که این آینده [پیشرفت مادی و معنوی] برای جمهوری اسلامی تحقّق پیدا نکند. 


لزوم شناخت نقشه دشمن

7-باید همه تلاش کنند، همه کوشش کنند، همه کار کنند و همه بدانند دشمن میخواهد چه‌کار کند؛ حواسشان همه جمع باشد. 

8-همه‌ی مسئولین کشور بدانند که هدف دشمن چیست؛ با لبخند دشمن، با احیاناً یک مساعدت کوتاه‌مدّت دشمن در یک امری، یک کلمه حرفی احیاناً به نفع جمهوری اسلامی بر زبان آورد، به این حرفها ما فریب نخوریم.

9-استکبار جهانی یک امر موهوم نیست؛ یک امر واقعی است و دارای مصادیق روشنی است؛ آمریکا بزرگ‌ترین مصداقش است و پشت سرِ هیئت حاکمه‌ی آمریکا، کمپانی‌ها و تراست‌ها و کارتل‌ها و سرمایه‌دارانِ جهان‌خوارِ غالباً صهیونیست هستند.
طبقه بندی: بـصـیـــــــــرتـــــــــ (سخنان بزرگان)،
برچسب ها: هیات ابالفضلیای بیشه سر، ابوالفضلیا، بیشه سر، ابالفضلیای بیشه سر،
دوشنبه 16 شهریور 1394 .:. 12:10 ب.ظ .:. خادم العباس
امام خامنه ای در دیدار رئیس و اعضاى مجلس خبرگان رهبرى نکاتی را بیان نمودند که ما در این بخش می آوریم.

مسائل مربوط به برجام

1-به آقاى رئیس جمهور هم این را عرض کرده‌ام که به نظر ما مصلحت نیست که مجلس را از این قضیّه برکنار بداریم؛ باید مجلس وارد بشود

2-بنده هیچ توصیه‌اى ندارم به مجلس که چه‌جورى عمل بکند. نوع تصمیم‌گیرى چه‌جورى باشد؟ به‌نحو تصویب یا رد باشد، یا به‌نحو دیگرى.

مسائل مربوط به بعد از برجام

3-مسئولین آمریکایی خیلی بد حرف میزنند؛ باید تکلیف این حرفها روشن بشود. میگویند که چهارچوب تحریمها حفظ خواهد شد؛ اینکه مذاکره کردیم، در بعضی از موارد کوتاه آمدیم، امتیازاتی دادیم، برای این بود که تحریمها برداشته بشود؛ اگر بنا است تحریمها برداشته نشود، معامله‌ای وجود ندارد.

4-میگویند تحریمها تعلیق یا متوقّف میشود؛ مسئله‌ی ما این نبوده. توقّف تحریم نداریم، تعلیق تحریم نداریم؛ اگر آنها تعلیق میکنند، خب پس ما هم اینجا تعلیق میکنیم، بنابراین [منظور] لغو تحریمها است. چیزهایى که دست خود دولت آمریکا یا دست دولتهاى اروپایى است.

5-در مجموعه‌ی هیئت حاکمه‌ی آمریکا مثل انگلیسی‌های قرن نوزدهم حرف میزنند؛ یعنی از دنیا و از تاریخ، واقعاً دو قرن عقبند! دنیا فرق کرده. امروز ابرقدرت‌ها چنین قدرتی ندارند، چنین توانایی‌ای ندارند، عُرضه‌ی یک چنین کاری را ندارند؛ بعد هم طرف، جمهوری اسلامی است.

6-میگویند ما انتظار داریم که مسئولین جمهوری اسلامی یا دولت جمهوری اسلامی، کاری متفاوت انجام بدهد! متفاوت، یعنی از ارزشهای اسلامی عبور کردن، یعنی پایبندی به احکام اسلامی را از دست دادن؛ معنای متفاوت از نظر آنها این است؛ چنین اتّفاقی نمی‌افتد.

7-به دوستانمان در دولت و در مسئولیّتهاى گوناگون این است که اجازه‌ى این فرصت‌طلبى را در داخل مطلقاً به آمریکا ندهید؛ در خارج هم تلاش کنید که این فرصتها در اختیار آمریکا قرار نگیرد. 

8-ما از برادرانمان در دولت خواهش کردیم که یک برنامه‌ی جامعِ عملیّاتی و کاربردی برای تحقّق سیاستهای مقاومت اقتصادی تهیّه کنند.

9-نیروهای مؤمن، اصیل و معتقد در سرتاسر کشور آماده‌به‌کار باشند. آماده‌به‌کار به معنای آماده‌ی جنگ نیست؛ یعنی آماده‌ی کار اقتصادی، فرهنگی، سیاسی باشند، ما همه باید آماده باشیم. و وعده‌ی الهی هم راست است؛ خدای متعال وعده‌اش راست است.
طبقه بندی: بـصـیـــــــــرتـــــــــ (سخنان بزرگان)،
برچسب ها: هیات ابالفضلیای بیشه سر، ابوالفضلیا، بیشه سر، ابالفضلیای بیشه سر،
دوشنبه 16 شهریور 1394 .:. 12:07 ب.ظ .:. خادم العباس

امام خامنه ای در دیدار رئیس و اعضاى مجلس خبرگان رهبرى نکاتی را بیان نمودند که ما در این بخش می آوریم.

اهمیت مجلس خبرگان


1-مجلس خبرگان میتواند مظهر تام و تمام این انزال سکینه‌ی الهی باشد؛ چون این انزال سکینه‌ی الهی از نشانه‌های ایمان است.

2-معنای سکینه هم آرامش در مقابل تلاطم است؛ حوادث گوناگون، خبرهای گوناگون، دشمنی‌ها، وضعیّتهای مختلف، در روح انسانها به‌طور طبیعی تلاطم ایجاد میکند.

3-دو انتخابات مهم در این مجلس: یکی انتخاب به‌وسیله‌ی مردم که معتمدین خودشان را معیّن میکنند، انتخاب دوّم هم انتخاب رهبری است.  مظهر مردم‌سالاری اسلامی به‌طور کامل و تام و تمام در واقع این مجلس است.

4-ادیان الهی نیامده‌اند که فقط در اذهان باقی بمانند؛ باید در واقعیّت زندگی تحقّق پیدا کنند. این ابزار و وسایلی لازم دارد؛ اینجا این ابزار، مجلس خبرگان است که از این طریق تضمین میکند حاکمیّت ارزشهای الهی را و اجرای احکام الهی را و حاکمیّت دین خدا را و حاکمیّت اسلام را. 

5-وقتی این مجلس تشکیل میشود و آمادگی خود و استقلال فکری خود و آگاهی خود را نشان میدهد، این موجب سکینه و آرامش در دلهای مؤمنین میشود؛ در واقع این سکینه‌ی الهی، سَرریز میشود از این مجلس به داخل جامعه.
طبقه بندی: بـصـیـــــــــرتـــــــــ (سخنان بزرگان)،
برچسب ها: هیات ابالفضلیای بیشه سر، بیشه سر، ابالفضلیای بیشه سر، ابوالفضلیا،
شنبه 14 شهریور 1394 .:. 11:43 ق.ظ .:. خادم العباس
امام خامنه ای در دیدار رئیس و اعضاى مجلس خبرگان رهبرى نکاتی را بیان نمودند که ما به طورخلاصه در این بخش می آوریم.
طبقه بندی: بـصـیـــــــــرتـــــــــ (سخنان بزرگان)،
برچسب ها: هیات ابالفضلیای بیشه سر، بیشه سر، ابوالفضلیا، ابالفضلیای بیشه سر،
شنبه 14 شهریور 1394 .:. 11:41 ق.ظ .:. خادم العباس
مراسم سوگواری روضه خوان کربلا امام محمدباقر(ع)

زمان :  جمعه 27 شهریور 1394
سخنران: حجت الاسلام احـمـــــد نــژاد
مداح:  حــاج عـبــــاس طـهـمـــاسـب پــور
مکان: حسینیه سیدمیرزای روستای پایین بیشه سر


طبقه بندی: اخبار و اطلاع رسانی مراسمات هیات،
چهارشنبه 11 شهریور 1394 .:. 09:10 ق.ظ .:. خادم العباس
نشان هیات ابالفضلیا

بالاخره بعد از پیگیری زیاد ما نشان هیات ابالفضلیا طراحی شد.

یه خرده طول کشید!

اما به نظر من خیلی خوب در اومد.

نظر شما چیه؟طبقه بندی: اخبار و اطلاع رسانی مراسمات هیات،
برچسب ها: هیات ابالفضلیای بیشه سر، بیشه سر، ابوالفضلیا، ابالفضلیای بیشه سر،
یکشنبه 8 شهریور 1394 .:. 05:56 ب.ظ .:. خادم العباس
یکشنبه 8 شهریور 1394 .:. 05:54 ب.ظ .:. خادم العباس
.:.  کدنویسی : وبلاگ اسکین  .:.  گرافیک : هیات ابالفضلیای روستای بیشه سر  .:.

تعداد کل صفحات : 2 :: 1 2

درباره وبلاگ


امام صادق سلام الله علیه : مَن عَیَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم یَمُت حَتّى یَركَبَهُ
كسى كه مؤمنى را براى گناهى سرزنش كند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتكب شود میزان الحكمة: ح 14854

در بهمن سال 1390 کارمان را با عنوان شجره طیبه حلقه صالحین که متبرک به نام شهید گرامی کمیل صفری تبار بود آغاز کردیم.
با لطف این شهید بزرگوار حلقه رفاقتمان روز به روز محکم تر شد تا اینکه تصمیم به احداث کانون فرهنگی گرفتیم تا کارمان را گسترده تر کنیم. در اردیبهشت 1394 باکمک اعضای حلقه شهید صفری تبار در کنار مزار آن بزرگوار در شب میلاد امام محمدباقر(ع) کانون فرهنگیمان را با نام کانون فرهنگی هنری مهدی موعود (عج) احداث نمودیم

اولین برنامه کاریمان بعنوان کانون فرهنگی آماده سازی فضای جشن میلاد امام زمان(عج) در کنار گلزار شهدای سید میرزای بیشه سر بوده است.

در خلال جلسات کانون به پیشنهاد عده ای از اعضا به فکر طرح ریزی هیات ابالفضلیای روستای بیشه سر افتادیم.

اولین برنامه مان در هیات ابالفضلیای بیشه سر ویژه برنامه سوگواری تخریب حرم ائمه بقیع در تاریخ 2 مرداد 1394 بوده است.

به مدد اهل بیت و دست گیری قمر بنی هاشم و همت جوانان هیاتی روستای بیشه سر این نوکری اهل بیت را ادامه خواهیم داد تا «دستان قلم» دست گیرمان در دنیا و آخرت باشد.

منتظر حضور سبزتان در برنامه های هیات هستیم.

عکس های هیات در اینستاگرام
www.instagram.com/abalfazlya

فیلم های مراسمات هیات در آپارات
www.aparat.com/abalfazlya

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
لوگوی ما
****************

هیات ابالفضلیای روستای پایین بیشه سر

----------- ************** ************* *** ***************